Ürün Satışımız Yoktur.

Karasinek her zaman her yerde karşımıza çıkan, rahatsızlık veren ve sağlık açısından da tehlike içeren bir haşere dir. Denizli'de karasinek sık görünmektedir. Denizli karasinek mücadelesinde Retina İlçlama kesin çözüm sunmaktadır.

Karasinekler (ev sineği, musca domestica), uçucu sinek denen halk sağlığı açısından önemli bir grup içinde yer alır. Bu gruba karasineklerin yanında çeçe sinekleri (glossina türleri), simulium türleri (blackfly), tatarcıklar (phlebotomus türleri) ve at sinekleri (tabanus vb. ) girer. 

Fermantasyona müsait ve içinde protein içeren organik atık bulunan her yer, üreme ve beslenmesi için elverişlidir. Bu yerler; her türlü besin artıklarından oluşan çöplükler, hayvan bakım yerleri ve hayvan dışkılarından oluşan gübrelikler, açık lağım ve kanalizasyon bağlantısı olmayan tuvaletler, açıkta rastlanan hayvan ve insan dışkıları ve mutfak atıkları müsait yerlerdir.

Bunların içinde en uygun üreme ortamı at dışkısıdır. Bunun dışında diğer hayvan ve insan dışkısında kolaylıkla üreyebilir.