Ürün Satışımız Yoktur.

İlaçlama konusunda retina ilaçlama sizlere en iyi sonuçları sunacaktır. 

Değerli müşterilerimiz, böcek ve fare ilaçlama işlerini kimlere yaptırdığınız konusunda çok dikkatle ve duyarlı olmanızda fayda vardır. Bilinçsizce yapılan veya yaptırılan haşere ilaçlaması, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını olumsuz etkileyecektir. Bu gerçeği göz önüne alarak her türlü haşere ve kemirgen ilaçlama işlerinizi profesyonel ve Sağlık Bakanlığı'nca yetkilendirilmiş ilaç firmalarına yaptırınız. 

HEDEF CANLI ! Pire, tahtakurusu, fare, kertenkele, hamamböcekleri (kalorifer böceği), karınca, mite, tatarcık, yılan, salyangoz vb. gibi tüm haşereler ile mücadele etmekteyiz. 

İLAÇLAMA ÖNCESİ YAPILMASI GEREKENLER Ev içinde herhangi bir malzeme veya eşyanın toplanması gerekmemektedir. İlaçlama sonrası, evde en az 3-4 gün temizlik yapılamayacığından, ev temizliğinin ilaçlamadan önce yapılması önerilmektedir. 

İLAÇLAMA NASIL YAPILIYOR? Mutfakta dolap içlerine, tezgah altlarına, odalarda süpürgeliklere (duvar diplerine) ilaç uygulaması yapılacaktır. 

İLAÇLAMA NE SÜREDE YAPILIYOR? Bir dairenin ilaçlanması 10 dakika sürmektedir. İlaçlama, binanın en üst katındaki dairelerden başlayıp, en alt dairelerin elaçlanmasıyla son bulmaktadır. Tüm dairelerin ilaçlanması tamamlandıktan sonra, asansör boşlukları, merdivenler ve bina kenarlarının ilaçlanmasına geçilecektir. 

İLAÇLAMA SONRASI YAPILMASI GEREKENLER Tezgah üstü ve kullanılacak tabak, kaşık vb. ürünleri kullanmadan önce yıkayınız. Süpürgelikler, tezgah altları, elinizin direk temas etmediği bölgelerdeki ilaçları silmeyiniz. Böylece ilaçlar 25 gün daha böcekleri öldürmeye devam edecektir.

Ev ilaçlama,işyeri laçlama,resmi kurum ilaçlama konularında uzma retina ilaçlama,denizli ilaçlama konusunda uzman ekibimiz sizleri bit,pire,yılan,fare,gibi haşerelerden kurtaracaktır. Denizli ilaçlama firması retina ilaçlama..