Ürün Satışımız Yoktur.

Akrep dünyanın her yerinde bulunabilen eklem bacaklı ve çok zehirli bir hayvandır.Akrepler geceleri aktiftirler,vücutları yüksek sıcaklık ve düşük soğuğa dayanıklı haldedir.

Akrebin vücudu bölmeler halindedir. Ve kuyruğu sırtı üstünde kıvrıktır. Kuyruğu üzerinde, yakaladığı avına zehir akıtmak için zehirli iğnesi bulunur. 4 çift ayak ve 1 çift kıskaç bulunur. Her ayağın uç kısmı avına tutunmak ve tırmanabilmek için kıskaçlıdır. Ayakları üzerinde duyu alıcıları denen radar sistemine benzeyen alıcılar bulunur. Bu alıcılar sayesinde en ufak titreşimleri bile alırlar.

Akreplerin üremesi ve çoğalması için ayrı bireylere ihtiyaç vardır. Döllenme dişi akrebin vücudunda gerçekleşir. Dişi akreptedöllenen yumurtalar dişi akrebin sırt kısmındaki özel bir bölgede güven içinde gelişir. Yavrular gelişimini tamamladıktan sonra dişi akrep sırt kapağını açarak yavruları buradan dışarıya iter. Akrep yavruları ilk olarak beyaz renktedir daha sonra bulunduğu ortama bağlı olarak renkleri değişir. Akrepler siyah, kırmızı, sarı, veya farklı renklerde olabilirler. Dolaşım sistemleri çok gelişmiş hayvanlardır.