Ürün Satışımız Yoktur.

Amerikan Hamam böceği, bir hamam böceği türüdür. Boyları ortalama 2-3 cm kadar olan hamam böceklerinde kanat vardır, fakat uçamazlar. Amerikan hamam böcekleri, hamam böceği türleri arasında en büyük yapılı olan hamam böceği türüdür. Diğer hamam böceği türleri gibi, insanların yediği yada yiyemediği bir çok madde ile beslenirler. Nemli, rutubetli ve yiyeceğin bol olduğu alanları seven hamam böcekleri en çok evlerde ve gıda ürünü imal edilen yada satılan mekanlarda görülürler. 

Mekan içlerinde ilk olarak mutfak, banyo ve kiler gibi alanlara yerleşen hamam böcekleri, bu alanlardan hızla çoğalarak ürerler. Dünyanın en hızlı üreyen haşereleri arasında olan hamam böcekleri, önlem alınmaz ise kısa sürede binlerce olur. Yumurtlama sistemi le üreyen hamam böceği, yumurtalarını bir süre sırtında taşır ve gezdiği her yere bırakarak, insanlaraın mikrop kapmalarına neden olur. Hamam böceğinin mikropları ise insanlarda birçok hastalığa neden olur.Hamam böceği çok dirençli bir canlıdır. Vücutlarının üzeri kitin adı verilen bir madde ile kaplı olan hamam böcekleri, bu madde sayesinde kendilerini korurlar. Radyasyon ışınlarına, açlığa, dondurucu soğuğa bile dayanıklı olan hamam böcekleri ile mücadele etmek güçtür. Bilgisizce ve merdiven altı çalışan kalitesiz ilaçlama şirketlerine hamam böceği ilaçlaması yaptırmak ile hamam böceklerinden kurtulamazsınız. 

Hamam böcekleri sıvı kokulu ilaçlar ve jel tarzı ilaçlar ile başedebilirsiniz. Fakat bu ilaçlamaları, ferdi olarak yapmak çok tehlikelidir. İlaçlama yapan kişi ve çevresinde bulunan canlıların hayatı tehlikeye girebilir. Bu nedenle hamam böceği ilaçlamasında profesyonel ve yasal çalışan ilaçlama firmalarından yardım alınmalıdır. Retina ilaçlama şirketi olarak, ilaçlama sektöründe yıllardır tek olan, aynı zamanda Sağlık Bakanlığı onaylı ve uzman bir ilaçlama ekibine sahip bir şirkettir. Hamam böceği ilaçlamakonusunda sizlere günün her saati ve haftanın her günü sizlere hizmet sunmaktadır.