Çevre sağlığı; gerekli  yasalarla uyulması gereken kurallar ve taşıması gereken özellikler belirtilmiş olup bu doğrultuda konut ve iş yerlerin ilaçlanması ve şartların uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Denizli çevre sağlığı konusunda sizlere en iyi hizmeti veren Retina ilaçlama en uygun çözümleri sunmaktadır. 

RETİNA İLAÇLAMA , Ziraat Yüksek Mühendisleri ve Biyokimya Mühendisleri eşliğindeki ekiplerimizle haşere ve kemirgen mücadeleleri yapmaktadır. Bebekleriniz ve evcil hayvanlarınız için bile zararsız, lekesiz ve kokusuz ilaçlarımız, üstün teknik ve meslek ciddiyetimizle yaptığımız binlerce Apartmanlar, Oteller, Moteller, İşyerleri, Okullar, Hastaneler, Lokantalar ve Fabrikalar arasında sizleri de mikrop saçan bu canlılardan kurtarmaya hazırız.arasilaclama3561_525-277
Haşerelere karşı mücadelenin başarılı olabilmesi her şeyden önce haşerelerin yaşayışını, özelliklerini bütün incelikleriyle bilmek, tekniğine uygun olarak etkili ve insan sağlığı bakımından güvenli ilaçları uygulamakla mümkündür. Ekiplerimizi yöneten, bu konularda sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı’nca yetki belgeli Ziraat Yüksek Mühendisi, Biyokimya Mühendisi uzmanlarımız ve haşerelere karşı mücadele için yetiştirilmiş uzman elemanlarımız sizlere de hizmet vermeye hazırlar. Gelişen teknolojiyi çok yakından takip eden RETİNA İLAÇLAMA VE ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ günümüz ilaçlama yöntemlerine ek olarak, yeniliğe açık, eğitimi temel alan, sık ve periyodik kontroller, tecrit ve sanitasyon önlemleri ile yarattığı müşteri memnuniyetinin dostluğa dönüşmesini heyecanını sizlerle paylaşır.